מערכות ניתוח מידע ניהולי ויזואלי.

דוחות חזותיים מתקדמים הינה שיטת הצגה חדשנית של מידע בשונה מהצגות מידע מסורתיות הנשענות בעיקרן על הצגת טקסטים ומספרים.

ניתוח המידע הוויזואלי הינו חלק ממערכות BI (בינה עסקית) קלאסיות המתוכננות להעצים את חוויית המשתמש ולשים דגש לא על המידע אלא על החוכמה מעל המידע, כלומר היכולת להשתמש במידע בצורה נכונה.

באמצעות הכלים שאנו בונים מנהלים בארגון יכולים להגיע מהר יותר למידע הרלוונטי, ולהפוך את תהליך קבלת התשובות וההחלטות לפשוט ויעיל יותר. זמן קבלת ההחלטות מתקצר משמעותית, והן נהיות חכמות יותר. גם פה, הגאונות היא בפשטות.

האתגר הגדול של מנהלים היום הוא להתמצא בנבכי המידע הקיים במערכות הארגוניות, ולאסוף את פיסות המידע השונות המרכיבות יחד את תהליך המחשבה העסקי. מערכות ה-BI  שאנו מכוונים אליהן מאפשרות למנכ"ל ראייה רחבה ומרוכזת של הגורמים השונים המשפיעים על הפעילות העסקית, אף שברוב המקרים, גורמים אלה מפוזרים בתחומים שונים ובלתי-קשורים אחד לשני. המידע הופך להיות זמין וקל.

יש לנו את הידע והטכנולוגיה להפוך מידע ממקורות שונים כמו גיליונות אקסל ו/או מידע עסקי שוטף ממערכות ארגוניות למידע ויזואלי מהמם וקל מאוד לקריאה מיידית. הדוחות חזותיים הינם הכלי האולטימטיבי לחשיבה אודות מידע, ניתוחו המהיר והצגתו הברורה ביותר לשם קבלת החלטות.

ניתן להציג את המידע בשולחן המשתמש, באתר אינטרנט, לשלבו במצגות ולשלחו לנמענים שונים בלחיצת כפתור. המידע יכול לשרת דרגים ניהוליים שונים בעסק או בארגון בכל התחומים כמו רכש, כספים, מכירות וכד'.

מחוונים ויזואליים במסך מאפשרים להציג ולהבין במהירות ניתוחי what if  שונים תוך הצגת ושינוי הנחות היסוד. הנתונים במודל משתנים מיידית באופן ויזואלי ברור עם שינוי הנתונים. ניתוח הנתונים באופן זה מדגיש את הנקודות החשובות באמת ומפריד את העיקר מן הטפל.

הקש כאן לקבלת מידע מפורט
הקש כאן לצפייה בדוגמאות ניתוח מידע